האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חוקי העלאת תמונות בגלריות ובפורום, כולל תמונת פרופיל (סימלון)

הנהלת האתר אינה מאפשרת העלאת תמונות שאינן הולמות או פרובוקטיביות המכילות פורנוגרפיה.

חל איסור מוחלט להעלות:

תמונות פורנוגרפיה

• תמונות נאצה והסתה

• תמונות של אלימות

• תמונות העלולות לפגוע או להעליב אדם אחר

• תמונות של חומר פרסומי ללא אישור מהנהלת האתר מראש

בתודה מראש - הנהלת האתר

איך להעלות תמונה להודעה בפורום?

גשו לאתר www.imageshack.us

העלו תמונה

• העתיקו "פורום קוד "

• הדביקו לגוף ההודעה

• או :Host an image השתמשו בכפתור

הכי פשוט, הכי קל!

התגברות היצר השני..

4 posters

Go down

התגברות היצר השני.. Empty התגברות היצר השני..

הודעה  LOVE BDSM 31.12.11 3:39

מאמין שכבר דובר על כך פה , גם על ידי , שכפי הנראה לרבים מאיתנו ,(אלה שמתחברים לצדדי השולט-נשלט שבהם ולא מדחיקים אותם) קיים גם הצד הנשלט וגם השולט.. אולי כמו באותה מידה שיש לנו הורמונים גבריים ונשיים , לשני המינים.
אני לדעתי תמיד אשאר נשלט , כי לדעתי (וזה גם לא עניין של דיעה מגובשת אלא פשוט של רגש טבעי) אין תחליף לשליטה של אישה ולרגשות שזה מעורר בי מידי פעם. ובכל זאת תמיד האמנתי שהדבר מאד מאד תלוי בפרטנרית מולי , אם אמצא מישהי שתעורר אצלי את היצר החלש אצלי , רגש של שולט , או האהבה לשלוט..
ובכן.. באחד מהפליי פארטיים הקודמים שהייתי בהם , היו שם בין היתר זוג מאד יפה, כאשר הבחורה היתה אמנם לבושה בצורה בהחלט מלכותית , אך הסתבר שהיא השפחה של הגבר שהיה עימה. צפיתי בסשן שלהם מאחר שלא היתה בעיה של אינטימיות או בקשת פרטיות והיתה הרבה פתיחות שם. הבחורה היתה מתוקה ביותר. היא היתה קטנה , נמוכה מאד.. רגליה החשופות היו חטובות , רזות עדינות ולבנות מאד (ודי מהר , לא נשארו כך אלא הפכו נפוחות ואדמדמות בעקבות ההצלפות שקיבלה..התגברות היצר השני.. 3508649203 )
שיערה היה ארוך מאד וחלק וכמעט הגיע למותניה. הסשן היה רומנטי באופיו.. הגבר הצליף בה בשוט כשהיא קשורה לצלב לכיוון הקיר , ואף ליטף את ישבנה וכו ונראה היה שהיא מקבלת את ההצלפות בעליזות רבה.. היא גם לא צעקה. גבר אחר ביקש להצטרף גם הוא ולהצליף בה מעט , לקח גם הוא שוט שרוכים ארוך והחטיף לה קצת.
אני , בזמן שאני צופה , חשתי באותם רגעים , שהיא אינה מעוררת אצלי רגשות של שולטת (אולי בגלל הסיטואציה , אולי בגלל מראה) והרגשתי כיצד אני נסחף לרגשות רצון לשלוט.. להרגיש את חוסר האונים שלה ואהבתה להיות בידיי.. לכבול אותה למיטה , עד שתהיה לחלוטין חסרת יכולת לזוז , והרצון להכות בה מעט , מכות חדות שיגרמו לה לצעוק מעט בהנאה , אולי אפילו לצרוח..לקרוא לה הכלבונת הכנועה שלי, ועוד רגשות רבים של שולט מהפן הארוטי.. האם הייתי מסוגל לגרום לה כאב מאד גדול מעבר לכך ? אני מאמין שלא, אין לי רגשות של סדיסט ובשלב מסויים זעקותיה היו מפריעות לי , בין אם היתה נהנית מאד או לא.. אבל גופה הקטן והכנוע , השבריריות שלה וכו , כל אלה חיברו אותי לצד השולט שבי ועוררו את הרגש ממקומו , כך שיכולתי לחוש מה שולט מרגיש(או חלק מהשולטים) הווה אומר : זהו לא דבר חדש , אלא צד שקיים בי כל הזמן אבל אינו מתעורר.
ויחד עם זאת : כפי שאמרתי , הצד הנשלט אצלי הוא הדומיננטי , ובקלות יכולתי לאחר מכן , בסיטואציה אחרת , לראות בה שולטת שלי, ולהיות לרגליה ולנשק את מגפי העור שלה
ייתכן ואני מה שנקרא "מתחלף" ואולי זו רק תחושה קצרה מאד שתופיע לעיתים נדירות בלבד.. לא ברור.. אבל הצד השני , אם תינתן ההזדמנות יכול אולי אף להתגבר יותר יותר.. כבר קרה בעבר... Cool
LOVE BDSM
LOVE BDSM
משתמש בכיר
משתמש בכיר

חזרה למעלה Go down

התגברות היצר השני.. Empty Re: התגברות היצר השני..

הודעה  diablo666 31.12.11 4:41

וואו ........ כל הכבוד לאב מאוד אהבתי את תיאור התחושה הפנימית שלך ..

ממש יפה הבעת את זה על הכתב

אני נורא אוהב אנשים שיכולים להעביר את התחושה הבלתי ניתנת להמחשה ע"י כתב ולהצליח להעביר אותה על הפאן הטוב ביותר עד לגרימת תחושה אמיתית תוך כדי הקריאה .. .. ..

התגברות היצר השני.. 713145813
diablo666
diablo666
Admin

https://spanking.forumhebrew.com/t50-topic http://www.ladynicole-bdsm.com/

חזרה למעלה Go down

הודעה  Lady Nicole 31.12.11 7:23

מאוד מרגש... ואני מסכימה עם דיאבלו, אתה ממש מוכשר ביכולת הכתיבה שלך.
אני חושבת שאתה צודק שבכולנו יש את שני הצדדים. הצד הפחות דומיננטי, צץ מידי פעם... והוא לא בהכרח קשור לבדס"מ.
Lady Nicole
Lady Nicole
Admin

http://spanking.co.il/t48-topic http://www.bdsminisrael.co.il/nicole/

חזרה למעלה Go down

הודעה  זאב 02.01.12 13:52

התגברות היצר השני.. 645778792
זאב
זאב
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

חזרה למעלה Go down

הודעה  LOVE BDSM 03.01.12 2:40

תודה Smile
ניקול , לדעתי התחושה של היצר השני כלומר במקרה זה : תחושת השליטה , מתקשרת לבדס"מ , אך פשוט מהצד ההפוך , כי לרגע אני מרגיש מה השולטת מרגישה כלפיי בזמן שאני נשלט. זה עדיין שונה לחלוטין מלהיות נשלט , אבל בא מהמקום של רגשות מיניים , תחושות חיבור לפרטנר וכו.. אותו המקום
LOVE BDSM
LOVE BDSM
משתמש בכיר
משתמש בכיר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה