האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חוקי העלאת תמונות בגלריות ובפורום, כולל תמונת פרופיל (סימלון)

הנהלת האתר אינה מאפשרת העלאת תמונות שאינן הולמות או פרובוקטיביות המכילות פורנוגרפיה.

חל איסור מוחלט להעלות:

תמונות פורנוגרפיה

• תמונות נאצה והסתה

• תמונות של אלימות

• תמונות העלולות לפגוע או להעליב אדם אחר

• תמונות של חומר פרסומי ללא אישור מהנהלת האתר מראש

בתודה מראש - הנהלת האתר

איך להעלות תמונה להודעה בפורום?

גשו לאתר www.imageshack.us

העלו תמונה

• העתיקו "פורום קוד "

• הדביקו לגוף ההודעה

• או :Host an image השתמשו בכפתור

הכי פשוט, הכי קל!

תיאור סשן מדהים עם ליידי ניקול

3 posters

Go down

תיאור סשן מדהים עם ליידי ניקול Empty תיאור סשן מדהים עם ליידי ניקול

הודעה  Lady Nicole 30.06.11 22:08

תיאור מהאתר השכן. תנהו Smile

נושא: תיאור סשן מדהים עם ליידי ניקול

היום 00:55 #1
gillfeet

תיאור סשן מדהים עם ליידי ניקול

היום ההייתי בסשן מדהים עם ליידי ניקול-הסשן הטוב ביותר שהיה לי עד כה.

קודם כל ניקול היא ממש נחמדה בשיחה בטלפון וכיוון שאני לא מהאזור היא עזרה לי וכיוונה אותי לסטודיו שלה שבאמת נמצא במקום מאד דיסקרטי.

היא הייתה לבושה בעקבים גבוהים ,מיני קצרצר שחור ומבריק שחשף זוג רגליים מדהימות וחולצת בטן עם מחשוף.

המקום עצמו מעוצב מאד יפה ומושקע ועשיר בציוד רב .

לאחר תיאום ציפיות והסדר חוב התחלנו בסשן.

תחילה ציוותה עלי ניקול לסגוד את רגליה ולהראות לה כמה אני אוהב אותם...היא אסרה עלי להתקרב לנעליים או לכפות הרגליים אלה רק לחלק העליון של הרגל...לאחר מכן היא התיישבה על כסא והורתה לי להסיר את נעליה...היא הניפה את כף רגלה מולי ..וואו ...כף רגלה הייתה ממש מלוכלכת ...כמעט שחורה לחלוטין ...(ממש כמו שתמיד רציתי כמו שרואים בסרטים ) ניקול קירבה את כף הרגל אלי בתנועות מגרות כדי שאוכל להתכונן לעבודה שמצפה לי ... יש לה כפות רגליים ממש מדהימות והלכלוך רק עשה אותן מגרות יותר ...ואז כמובן לפקודתה הלשון יצאה ומלאכת הניקוי החלה ...כפות רגליה היו ממש מלוכלכות ...מדהים ...כמובן שניסיתי לעשות כמיטב יכולתי כדי לנקות אותן ... לעיתים נאלצתי להשתמש בשיני כדי להסיר את הלכלוך הקשה ... הלשון שלי הפכה ממש שחורה וגם ניקול לא ריחמה והעבירה את כף הרגל על הפנים שלי ועל גופי וממש הפכה אותי לעבד עלוב ומזוהם...ניקול לא ויתרה לי על אף שבריר של לכלוך ודרשה שאני אנקה את הכל... מפעם לפעם היא דחפה את כל 5 הבהונות עמוק לפי ללא רחמים גם שכמעט נחנקתי מכך...לראות את כף הרגל מונפת מולי ואז מתקרבת וחודרת לפי ממש אלוהי...לאחר מכן היא ירדה מהכסא תוך שהיא מקרבת את ישבה המדהים לפני..ומתיישבת עליהם ... אחר כך היא ישבה על הבטן שלי ושוב הגישה לי את כף הרגל לניקוי ...וגם כאן נאלצתי לפתוח פה גדול כאשר כל כף רגלה נדחפת עמוק לתוך גרוני...

...ניקול שאלה אם סיימתי את המלאכה על כף הרגל הראשונה ...עניתי שכן ...אך היא גילתה עוד כמה כתמים קטנים ולכן החליטה להעניש אותי ...נאלצתי לספור את הצלפות השוט עד שהבטחתי לנקות טוב יותר ...ניקול עלתה על המשטח המרופד שמעל הכלוב וישבה /שכבה בצורה סקסית ...היא הציתה לה סיגריה והורתה לי להמשיך ולהשלים את הניקוי...כמובן שמעת לעת היא איפרה לי בפה ודאגה שאבלע את האפר ...ואני כמובן המשכתי לנקות בזמן הזה ...ניקול סיימה את הסיגריה וכיבתה אותה על הלשון שלי ...למזלי את בדל הסיגריה עצמו היא הניחה לי לירוק בצד ולא לבלוע...היא השתמשה שבשיער שלי על מנת לייבש את כף רגלה ...לזה נועדתי ..לשימוש המלכה

ניקול פתחה את הכלוב והורתה לי לזחול פנימה ...היא פתחה פתח עליון התיישבה מעלי ושלחה את כף הרגל השנייה לניקוי יסודי תחת לשוני...למזלי כאן כבר ההייתי מיומן יותר וגם הכלוב הצר גרם לכך שהניקיון עבר מהר יותר ....המראה שלה כאשר אני כלוא בכלוב ...הישבן המדהים ...כף הרגל היורדת אלי בצורה מלכותית ....>

ניקול הורתה לי לצד מהכלובולשכב על הבטן ...היא דרכה עלי יחפה והילכה על כל גופי ...לארח מכן לקחה שוט והצליפה בי כשאני שוכב...כמובן ששוב נאלצתי לספור את ההצלפות...

ניקול ישבה על כסא שאני לרגליה והחלה לטפטף שעווה רותחת על גופי ...על החזה ...על הרגליים...כאשר היא מקרבת ומרחיקה את הנר ואת הכאב...כמובן שכל הזמן הזה אני סוגד לכפות רגליה המדהימות ...אחר כך היא הורתה לי להתיישב על התחת עם הגב אליה והניחה את כפות רגליה על כתפי וכמובן ציותה עלי לסגוד להם ...היא הציתה סיגריה ומידי פעם משכה בראש שלי אליה על מנת לאפר לי בפה...ולבסוף כיבתה את הסיגריה בפי ...אז הורתה לי הסתובב אליה ותפסה אותי במקום הרגיש תוך שהיא מושכת ולוחצת...אבל גם מעבירה יד מלטפת עלהחזה ...ממש מדהים...>

ניקול שלחה אותי לשכב שוב על הבטן ולאחר זמן מה התקרבה עלי על עקביה המדהימים ...מהר מאד הרגשתי אותם על גופי...כשהיא דורכת עלי..נועצת את העקב בבשרי ...היא הילכה עלי מהגב לרגליים ואז הורתה לי להסתובב ...כמובן שגם החזה זכה להרגיש את נעליה ..ואז גם איבר מיני...

לאחר מכן נאלצתי לזחול אחריה על ארבע תוך כדי נשיקות לנעליה ורגליה על עבר המקלחת...היא הורתה לי לפתוח את פי ולהתכונן ולאחר כמה רגעי צפייה מרוגשת משקההאלילה החל לרדת על פי ...בלעתי כמה שיכולתי מהמשקה האלילה אך ניקול דאגה לכל גופי יעבור מקלחת מלכותית ...

זה ממש היה סשן מדהים הטובביותר שהיה לי עד כה ...גם ניקול נתגלתה המלכה טובה מאד ומתחשבת הן במהלך הסשן והן לפניו ואחריו ...

אני ממש מקווה שאוכל לחזור אליה בקרוב...

היום 06:39 #2
טיגר

תגובה: תיאור סשן מדהים עם ליידי ניקול

תודה על התאור כיף שנהנת. אכן ניקול היא מלכה משקיענית שמבינה וחודרת לראשו של הלקוח למיצוי הסשן גם בפרטים הקטנים....מה שתבקש זה מה שתקבל לו יהי.

היום 08:23 #3
DomDomina

תודה על השיתוף גיל

היום 11:12 #4
Lady Nicole

תיאור מדהים, ממש נהנתי לקרוא... עדיין רואה אותך זוהר

היום 11:28 #5
אלה

תודה על השיתוף , תמיד כייף לקרוא כאן תאורים חדשים - להתרענן קצת