האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חוקי העלאת תמונות בגלריות ובפורום, כולל תמונת פרופיל (סימלון)

הנהלת האתר אינה מאפשרת העלאת תמונות שאינן הולמות או פרובוקטיביות המכילות פורנוגרפיה.

חל איסור מוחלט להעלות:

תמונות פורנוגרפיה

• תמונות נאצה והסתה

• תמונות של אלימות

• תמונות העלולות לפגוע או להעליב אדם אחר

• תמונות של חומר פרסומי ללא אישור מהנהלת האתר מראש

בתודה מראש - הנהלת האתר

איך להעלות תמונה להודעה בפורום?

גשו לאתר www.imageshack.us

העלו תמונה

• העתיקו "פורום קוד "

• הדביקו לגוף ההודעה

• או :Host an image השתמשו בכפתור

הכי פשוט, הכי קל!

שולטת בדרך....

2 posters

Go down

שולטת  בדרך.... Empty שולטת בדרך....

הודעה  LOVE BDSM 26.10.11 23:53

הכרתי אותה במסגרת קורס שלקחתי.. אשה קשוחה וחזקה מאד , מתמחה ברפואה פנימית , ובמחלקה קטנה יחסית , היכן שמלוא האחריות נופלת עליה כי אין כוח אדם , ובמיוחד בלילות צריכה להתמודד עם החייאות ואנשים על סף המוות. חוותה הרבה דברים קשים ויש לה עצבי ברזל...
בהפוגות שהיו לה (לאחר 28 שעות עבודה רצופה , ולאחר שישנה) סיפרה לי על חיי "המין שלה ועל קשייה עם מעסיקיה.. אמרתי לה "את רוצה שהם יזחלו אלייך !... "בהחלט כן!!!!!Twisted Evil "היא עונה.. ומכאן דיברנו על כל מיני ענייני שליטה ועל כך שהיא נהנית מסדיזם מנטאלי (לא פיזי) ומכאן עברתי לספר לה על נטיות שלי.. זה בהחלט עניין אותה.. "אתה לא נורמלי" היא אמרה כשיספרתי לה שהסכמתי שיחשמלו אותי וגם שעשיתי פעם מומיפיקציה והייתי קרוב לחנק.. "יכולת למות מזה".. ומאחר שהייתי פתוח איתה , סיפרה לי על נטיותיה. היא דו-מינית , וחושבת להתחתן בעתיד עם חברתה במשך שנים. היא אוהבת מאד לשלוט בנשים ולהתענג על התעללות רגשית בהן , אבל טרם הגיעה לפיזית..ולא מאמינה שתגיע
בהמשך הכרותינו , ישבנו ערב אחד על מרפסת והיא עישנה.. היא זכרה מה שסיפרתי , שלאחרונה הסכמתי שיאפרו לי בפה (בניגוד לפעם) "גועל נפש , איכס!!" היא אמרה אז.. ופתאום עכשיו אמרה.. "בא לך?" אמרתי "בסדר" כבר לא מתרגש מזה.. והיא איפרה לי לתוך הפה .Laughing ..
כעבור זמן מה.. רומן חדש עם מישהי אחרת.. "היא קצת בקטע הזה" היא מספרת לי.."אתמול תוך כדי, שיחקנו וכבלתי אותה באזיקים".. הופההה !Very Happy אמרתי. גם ברגליים או רק בידיים? "רק בידיים"..
לא צריך ללכת רחוק מסתבר ,כדי למצוא נטיות סאדו.. אני לא יודע אם היא תיישם עם כלתה את נטיות ההתעללות שלה , אבל כנראה פתחתי אותה קצת להרחיב את מושג השולטת הטבעית שבה.
LOVE BDSM
LOVE BDSM
משתמש בכיר
משתמש בכיר

חזרה למעלה Go down

שולטת  בדרך.... Empty Re: שולטת בדרך....

הודעה  Lady Nicole 27.10.11 7:56

אהבתי, מרגש מאוד שולטת  בדרך.... 2537618524
Lady Nicole
Lady Nicole
Admin

http://spanking.co.il/t48-topic http://www.bdsminisrael.co.il/nicole/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה