האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חוקי העלאת תמונות בגלריות ובפורום, כולל תמונת פרופיל (סימלון)

הנהלת האתר אינה מאפשרת העלאת תמונות שאינן הולמות או פרובוקטיביות המכילות פורנוגרפיה.

חל איסור מוחלט להעלות:

תמונות פורנוגרפיה

• תמונות נאצה והסתה

• תמונות של אלימות

• תמונות העלולות לפגוע או להעליב אדם אחר

• תמונות של חומר פרסומי ללא אישור מהנהלת האתר מראש

בתודה מראש - הנהלת האתר

איך להעלות תמונה להודעה בפורום?

גשו לאתר www.imageshack.us

העלו תמונה

• העתיקו "פורום קוד "

• הדביקו לגוף ההודעה

• או :Host an image השתמשו בכפתור

הכי פשוט, הכי קל!

כאב...מלכה שיפחה...אישה

Go down

כאב...מלכה שיפחה...אישה Empty כאב...מלכה שיפחה...אישה

הודעה  המלכה סקאי 12.08.11 21:21

סליחה על השגיעות כתיב....מראש....תהנו...
אחרי העבודה הלכתי מהר לקנות דברים.
כלים של כלבים לשתיה ואוכל מנירוסטה, שרשראות לקשירה, צעצועים מצפצפים :כדור אדום קוצים מעצבן וחזיר שעושה קול נחירה מצחיק לכלבים.
חזרתי הביתה מהר סידרתי פינת ישיבה על הריצפה , פינת אוכל ושתיה על הריצפה עם מים ומזון ( כריות של דגני בוקר...אחלה בונזו ) סידרתי את הפלג זנב ( החלפתי משחור לשיער אמיתי בלונד ) , עשיתי מיקלחת ,לבשתי חולצה שקופה שחורה עם חזיה לבנה בלי תחתונים , קשרתי את עצמי בסלון עם הרצועות מעור ידיים רגליים קולר והכל לשרשראות.הכנסתי את הפלג ....ישבתי במקומי על הרצפה וממתינה שהמאסטר יגיע מהעבודה.
כשהו נכנס בדלת המבט שלו היה שווה הכל. הכי כיף בעולם לראות את האדם שאני מעריצה ואוהבת כל כך מאושר.
נתן לי נשיקה חיבק אותי ויש הלך למצלמה. ראיתי כבר שהזיין שלו עומד.עשה לי כמה תמונות ואז הפקודה ...תמצצי....עד הסוף. אני נחנקת ולא אכפת לי...מוצצת והוא מצלם.
העניים שלו נוצצות מאושר ...ואני כל כך גאה בעצמי.
הוא רואה את הצעצעועים החזיר והכדור....לקח את החזיר צצף והתחיל לצחוק....וגם אני ...
קיבלתי את המבט שרציתי.....אני על ארבע ישבן למעלה נובחת והנה הצעצוע באוויר ואני אחריו....נובחת מאושרת....
אחרי זמן מה אני בין רגלייו בפקודה נוספת למציצה ....רוצה שיחדור אלי , שימלא אותי באהבה שלו .
והנה זה בא הוא מוריד אותי על 4 ומזיין אותי בכל הכוח .........אבל אסור לי לגמור.....המאסטר לא מרשה....
עוד יותר חזק ועד יותר חזק....והנה זה בא...כולי מלאה באהבתו בתוכי ..שוכבת על הריצפה רטובה ומאושרת כמו כלבה מיוחמת.
פקודה לפינה ואני מבצעת.
הגיע הלילה ליד המיטה על הריצפה מיתכוננת לישון עדיין קשורה נרדמת בליטופי ראש של המסטר....איזה שינה טובה. באמצע הלילה עולה למיטה...אך בבוקר יורדת בחזרה.
בוקר הגיע....קמה מהר עושה קפה למאסטר ומעירה אותו ...."בוקר טוב שרי" ...הוא אומר ואני מאושרת....
על 4 אוכלת "בונזו" שותה מים ונותנת נשיקה למאסטר....הוא הלך לעבודה.....אני בפינה בסלון מחכה להוראות.
10 דקות אחרי הגיע הפקודות ....לנקות את הבית , לשטוף כלים , לעשות כביסה ולסדר את הסלון ... בוצע .
המאסטר הגיע לעבודה....מתחברת לסקייפ....הוא מסתכל עלי. פקודה: כל סוף משפט לומר מאסטר
מחכה בפינה כמו כלבה טובה להוראות....אוכלת קצת שותה קצת.... מבקשת רשות לכל דבר....סיגריה ...רשות...שירותים...רשות....אופס שכחתי לומר מאסטר...עונש 1
פקודה נוספת תוך 7 דקות לנקות ולסדר את חדר השינה.... בוצע..
רוצה מקלחת מבקשת רשות....יש לי 5 דקות פקודה.....אוי זה היה קשה ...הייתי צריכה להוריד את כל הרצועות ולהחזיר.....אבל בוצע בהצלחה. שלחתי אישור למאסטר אופס שכחתי לומר מאסטר עונש 2
פקודה נוספת להביא את הביוורטור ולשים על השולחן... מחכה....מחכה....יש את הפקודה לעשות ביד ולגמור....רק המחשבה ...שהוא רואה אותי...קצת קשה לי....ואז זה בא...לאט לאט...זה בא....כולי צמרמורות מתקשה...גמרתי . מודיעה למאסטר הוא מאושר.
שעה מחכה לפקודה מהמאסטר.... רוצה ....פקודה...תחת למצלמה רגליים פסוקות....בוצע.
מבקשת רשות לאכול משהו....מאשר לאכול שניצל. הכנתי אכלתי אמרתי תודה מאסטר....ושכבתי....המסטר אומר .."נתתי לך רשות לשכב.?" אופס עונש 3
מבקשת אישור לסיגריה ....אופס שכחתי לומר מאסטר ... עונש 4
פקודה לבוא ליד המצלמה. אני יושבת ....מצלמה לכוס... מכוונת.... תכניסי אצבע...מכניסה...עוד 1 ...מכניסה...3 מכניסה ...4 מכניסה....ולהזיז....ולהזיז...להכניס....להוציא....וללקק את האצבעות.....הריח של הכוס שלי על שפתי...בראשי אומרת ..לא רע בכלל.....ריח טוב....חחח
רוצה סיגריה....מבקשת רשות...אין רשות ידיים על השולחן לא לזוז....מחכה מחכה מחכה יש אישור לסיגריה....תודה מאסטר
עבר רבע שעה ...אייפה קצת.... נרדמתי לשעה...התאוררתי התיישבתי ומקבלת הודעה מהמאסטר "בוקר טוב " אני מחייכת....בקרוב חוזר הבייתה....
פקודה להכין את השוטים על המיטה ולחכות לו על 4....אני במיטה.. שומעת אותו נכנס....הוא בא אלי ...מנשק אותי ...מצליף בי מצליף מצליף מצליף מצליף....כאב חזק...וחודר אלי...יש אישור לגמור ...יש!!!! כמה שזה טוב...אני צורחת וגונחת....ושינינו גומרים יחד!
הוא מחבק אותי...שואל מה שלומי....הסשן כבר נמשך 24 שעות...זה מה שסיכמנו...הוא אומר לי "את משוחררת"...אני זזה... אומרת "אולי נמשיך...אם אתה רוצה"...כמובן...המשכנו.... "תתלבשי תכיני לי בגדים יוצאים לאכול סושי." מתלבשת ומחכה למאסטר שיצא מהמקלחת. הוא יוצא כזה יפה ארום...זין מדהים שלי...פקודה למציצה...אני מאושרת..."תלבישי אותי" . מלבישה ...זה נעים לו...שכחתי לפתוח את הכפתורים במכנסיים...."מטומטמת" ....סטירה. כשהמאסטר צודק הוא צודק.
ירדנו לאכול סושי...הוא בוחר מה לשתות ולאכול...הוא מאושר....אכלנו שתינו....והביתה.
מחליפה מהר בגדים של שיפחה רגליים ידיים קולר ...ומחכה.
המאסטר בא אלי....פקודה מציצה.....בכיף מאסטר....הוא אומר לי שאני כלבה יותר מדי טובה....אני צריכה לעשות יותר טעויות...שהוא יוכל להעניש אותי...לא גמר ...סתם בשביל הכיף.
מחר להורים צריכה לבשל....יש אישור מבשלת וסיימתי...נראה טוב...
חבר הגיע...אני בפינה על הריצפה הם מדברים על bdsm ....אני בצד ....מגישה לשתות...וחוזרת למקום שלי.... בצד...חברה של המאסטר באה....נבהלה שפתחתי לה את הדלת על 4...לא הרגישה בנוח...ביקשתי רשות להשתחרר ...קיבלתי 29 שעות סשן......הגיע לסופו....החלפתי בגדים....כל גופי הוצף ...הרגשה של סאב ספייס...אופוריה חיוך שלא נגמר יושבת על הספה שוט וודקה...חזרתי .
תודה מאסטר על יממה מדהימה אין כמוך בעולם! תודה תודה תודה!

המלכה סקאי
המלכה סקאי
משתמש חדש
משתמש חדש

http://queensky.weebly.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics