חוקי העלאת תמונות בגלריות ובפורום, כולל תמונת פרופיל (סימלון)

הנהלת האתר אינה מאפשרת העלאת תמונות שאינן הולמות או פרובוקטיביות המכילות פורנוגרפיה.

חל איסור מוחלט להעלות:


    תמונות פורנוגרפיה

  • תמונות נאצה והסתה

  • תמונות של אלימות

  • תמונות העלולות לפגוע או להעליב אדם אחר

  • תמונות של חומר פרסומי ללא אישור מהנהלת האתר מראש


בתודה מראש - הנהלת האתר

איך להעלות תמונה להודעה בפורום?

גשו לאתר www.imageshack.us


    העלו תמונה

  • העתיקו "פורום קוד "

  • הדביקו לגוף ההודעה

  • או :Host an image השתמשו בכפתור


הכי פשוט, הכי קל!


השעה עכשיו היא 22.10.18 5:46

 :: Calendar

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 

Wed 01 Aug 2018 

  •  

Thu 02 Aug 2018 

  •  

Fri 03 Aug 2018 

  •  

Sat 04 Aug 2018 

  •  

Sun 05 Aug 2018 

  •  

Mon 06 Aug 2018 

  •  

Tue 07 Aug 2018 

  •  

Wed 08 Aug 2018 

  •  

Thu 09 Aug 2018 

  •  

Fri 10 Aug 2018 

  •  

Sat 11 Aug 2018 

  •  

Sun 12 Aug 2018 

  •  

Mon 13 Aug 2018 

  •  

Tue 14 Aug 2018 

  •  

Wed 15 Aug 2018 

  •  

Thu 16 Aug 2018 

  •  

Fri 17 Aug 2018 

  •  

Sat 18 Aug 2018 

  •  

Sun 19 Aug 2018 

  •  

Mon 20 Aug 2018 

  •  

Tue 21 Aug 2018 

  •  

Wed 22 Aug 2018 

  •  

Thu 23 Aug 2018 

  •  

Fri 24 Aug 2018 

  •  

Sat 25 Aug 2018 

  •  

Sun 26 Aug 2018 

  •  

Mon 27 Aug 2018 

  •  

Tue 28 Aug 2018 

  •  

Wed 29 Aug 2018 

  •  

Thu 30 Aug 2018 

  •  

Fri 31 Aug 2018 

  •